zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Služby
s_sluzby.jpg

Služby

Firma ČIP plus s.r.o. byla založena v roce 1992 jako firma poskytující komplexní služby v oblasti elektronické zabezpečovací signalizace. Orientace na kvalitní a spolehlivé systémy vyústila v důvěru finančních ústavů (Komerční banka a.s., AGB, Česká spořitelna a.s., IPB banka, ČSOB, Česká pošta). Firma se prokazuje potvrzením o zařazení do adresáře firem AMBO a je členem AGA (Asociace technických bezpečnostních služeb grémium alarm).
Splňuje podmínky České asociace pojišťoven. Pro pojišťovnu Allianz provádíme posuzování objektů z hlediska elekrtické zabezpečovací signalizace. Máme rovněž oprávnění napojovat přenosová zařízení na jednotnou telefonní síť a instalovat přenosové zařízení ART pro jednotný systém Fautor policie ČR.
V roce 2005 jsme úspěšně splnili všechny podmínky pro udělení bezpečnostního certifikátu Národního bezpečnostního úřadu v úrovni důvěrné. Všechny tyto získané bezpečnostní certifikáty nám dovolují provádět i ty nejnáročnější zakázky z pohledu bezpečnosti včetně zakázek pro armádu České republiky.
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt