zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Zabezpečovací systémy arrow Kit zabezpečovací systém alarm Home
set_home_120.jpg

Předprogramovaný bezdrátový

zabezpečovací systém

Home

Řada bezdrátových bezpečnostních systémů Home je přednastavený bezdrátový zabezpečovací systém s minimálními nároky na montáž. Vhodný je zvláště do objektů, kde nelze z nějakých důvodů instalovat kabelové rozvody nebo je nutné provést instalaci velmi rychle. Instalace spočívá v rozmístění detektorů po objektu podle přiloženého manuálu. Vložení centrální jednotky do zásuvky 220V. Tím je bezdrátový zabezpečovací systém kompletně nainstalován a připraven k provozu. Výhodou tohoto bezdrátového zabezpečovacího systému je jednoduchá obsluha pomocí bezdrátových ovladačů (přívěšků). Není třeba si pamatovat žádné kódy a dávat pozor, zda-li Vás někdo nepozoruje. Ovladače dovolují bezdrátový zabezpečovací systém aktivovat a deaktivovat pouhým stiskem tlačítka před vstupem do objektu. Pokud je v objetku více stejných zabezpečovacích systémů nevzniká vzájemné rušení, naopak zabezpečovací systémy mohou kooperovat a využívat společné detektory. Tento bezdrátový zabezpečovací systém může obsahovat celkem maximálně 8 bezdrátových detektorů a ovladačů. Získáte tak bez složité montáže zabezpečovací systém za zlomek ceny běžného bezdrátového zabezpečovacího systému.

Výhody bezdrátového zabezpečovacího systému Home:

  • nízká cena
  • rychlá a velmi jednoduchá montáž
  • kvalitní profesionální komponenty
  • přednastaveno a předpřipraveno k montáži
  • Kompletně bezdrátové, nulové nároky na montáž 
  • výběr ze čtyř variant podle velikosti Vašeho objektu

Vybavení bezdrátového zabezpečovacího systému Home

Bezdrátový zabezpečovací systém Home je nabízen ve čtyřech variantách. Výběr varianty závisí na velikosti objektu. Pro menší byty ve většině případů stačí varianta ECO nebo STANDARD. Pro rodinné domy a kanceláře je vhodnější varianta s více detektory. Jak navrhnout zabezpečení bytu či domu a kolik detektorů je třeba ke spolehlivému zabezpečení objektu, se můžete dozvědět v návodu jak vybrat zabezpečovací systém.

 Typ setuECOSTANDARDPROFIFIRE
Centrální ústředna
UC-260
UC-260
UC-260
UC-260
1. detektor
JA-60P
JA-60P
JA-60P
JA-60P
2. detektor
-
JA-60P
JA-60P
JA-60P
3. detektor
-
-
JA-60N
JA-60SP
Siréna
UC-260
UC-260
UC-260
UC-260
Dálk.ovladač
1x RC-11
2x RC-11
2x RC-11
2x RC-11
Kabel
Bezdrátové
Bezdrátové
Bezdrátové
Bezdrátové

Detailní popis bezdrátového zabezpečovacího systému Home

Zabezpečovací systém homeNaše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt