zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Zabezpečovací systémy arrow Kit zabezpečovací systém GSM Intelliguard
ig_set_120.jpg

Předprogramovaný bezdrátový

Zabezpečovací systém

GSM Intelliquard 

Řada bezdrátových bezpečnostních systémů GSM Alarm Intelliguard je novým bezpečnostním řešením pro domácnosti, kanceláře, nebytové prostory, chaty, lodě a podobně. Přednastavený bezdrátový zabezpečovací systém, jehož instalace je snadná i pro laika, není nutné vrtat zdi ani tahat žádné kabely. Stačí pouze rozmístit sesnzory a čidla na vámi vybraná místa v rozsahu 20 až 100metrů od centrály alarmu. Zabezpečovací systém Intelliguard také obsahuje kromě běžné akustické sirény také GSM modul (součástí zabezpečovacího systému), pomocí kterého vás zabezpečovací systém Intelliguard upozorní až na šest přednastavených telefonních čísel o vniknutí pachatele do objektu nebo vzniklém požáru (pokud je součástí i detektor požáru). Další velkou výhodou je možnost dálkového ovládání alarmu pomocí mobilního telefonu. Není nutné si pamatovat žádné piny ani hesla. Ke každému alarmu dostanete hned několik dálkových ovládání (ovládání je podobné ovládání centrálního zamykání u automobilu), pomocí jednoho tlačítka alarm vypnete nebo zapnete. Systém obsahuje klávesnici, která slouží pouze k nastavení alarmu (klávesnice je podobná dálkovému ovládání k televizoru v menším provedení). Po nastavení se alarm ovládá pouze pomocí dálkových ovladačů. Zabezpečovací systém můžete časem rozšiřovat a doplňovat dalšími detektory v libovolném množství. Můžete mít neomezený počet detektorů, které lze časem dokupovat. Zabezpečovací systém Intelliguard je určen hlavně pro menší objekty nevyžadující velké nároky na zabezpečení majetku (připojení na centrální pult, certifikace, schválené systémy asociací pojišťoven ČR). Celý systém je vyráběn v Asii a jednotlivé komponenty nenesou certifikát bezpečnostních tříd jako například zabezpečovací systémy Jablotron či Paradox. GSM Alarm Intelliquard plně dostačuje pro zabezpečení vaší domácnosti, kanceláře, nebytových prostor, chat a lodí. Lze jej instalovat i do míst kde není rozvod 230V (Nutno napájet s Autobaterie)

Výhody bezdrátového zabezpečovacího systému GSM Alarm Intelliqouard:

  • nízká cena
  • rychlá a velmi jednoduchá montáž
  • přednastaveno a připraveno k montáži
  • kompletně bezdrátové
  • nízké nároky na montáž
  • výběr ze tří variant podle velikosti vašeho objektu

Vybavení bezdrátového zabezpečovacího systému GSM Alarm Intelliqouard:

Bezdrátový zabezpečovací systém GSM Alarm Intelliqouard je nabízen ve třech variantách. Výběr varianty závisí na velikosti objektu. Pro menší byty ve většině případů stačí varianta BASIC nebo STANDARD. Pro rodinné domy a kanceláře je vhodnější varianta s více detektory. Jak navrhnout zabezpečení bytu či domu a kolik je třeba ke spolehlivému zabezpečení objektu, se můžete dozvědět v návodu jak vybrat zabezpečovací systém.

Typ setu
BASIC STANDARD PREMIUM
Centrální ústředna 1 x
1 x
1 x
Mag. senzor na okna a dveře
1 x
4 x
6 x
Dálkový ovladač-klíčenka 2 x
3 x
5 x
Klávesnice
1 x
1 x
1 x
Infračervený pohyb. senzor
1 x
5 x
3 x
Siréna 1 x
1 x
1 x
Detektor kouře
0 x
1 x
2 x
Napájecí adaptér
1 x
1 x
1 x
Uživatelská příručka
1 x
1 x
1 x
 

Detailní popis GSM Intelliguard

Zabezpečovací systém Profi WirelessNaše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt