zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Zabezpečovací systémy
sec_ezs.jpg

Předprogramované

zabezpečovací systémy

(kity, sety)

Abychom Vám zjednodušili a přiblížili možnost namontovat si zabezpečovací systém sami, připravili jsme pro Vás předprogramované zabezpečovací systémy. Od běžných zabezpečovacích systémů se předprogramované zabezpečovací systémy firmy ČIP liší v nastavení a připraveném příslušenství. Jsou připraveny tak, abyste je mohli bez dalšího shánění různých částí jednoduše, rychle namontovat a zprovoznit. Tyto systémy umožňují montáž i bez znalostí z oboru elektroniky a bezpečnostní techniky. Vše, co je třeba z odborné oblasti, již pro Vás připravili naši technici. Na Vás zbývá si pouze vybrat zabezpečovací systém a předpřipravené komponenty jednoduše propojit podle rychlého instalačního průvodce. Z důvodu velké variability zabezpečovaných objektů jsme pro vás připravili několik různých typů předprogramovaných zabezpečovacích systémů. Nabízíme Vám možnost výběru z těchto přeprogramovaných zabezpečovacích systémů:

Drátové zabezpečovací systémy

  • Zabezpečovací systém řady Homeguard : Předprogramovaný zabezpečovací systém se zjednodušenou montáží bez nutnosti přístupu do jednotlivých komponent. Všechny komponenty se propojují kabely s konektory. Nejjednodušší montáž ze všech předprogramovaných zabezpečovacích systémů. Vhodné pro ty, kteří si nejsou jisti zda zvládnou instalaci elektronického zařízení.
  • Zabezpečovací systém řady Profi 63 : Předprogramovaný zabezpečovací systém Profi 63 je podobný řadě Homeguard. Rozdílem je větší variabilita. Vyžaduje však nutnost přístupu do jednotlivých komponent zabezpečovacího systému. Jednoduchá montáž předpřipravených komponent. Propojíte svorkovnice komponent a můžete začít zabezpečovací systém používat. Vhodné pro domáci kutily a pro ty z vás co si rádi dělají věci sami.

Srovnání drátových zabezpečovacích systémů

Vlastnosti Homeguard Profi 63
Složitost monáže Velmi jednoduchá Jednoduchá
Znalost elektrotechniky Žádná Minimální
Velikost objektu* Až 3 místnosti Až 4 místnosti
Počet detektorů Až 4 Až 4
Způsob propojení Konektory Svorkovnice
Rozšiřitelnost Ne Ano
Flexibilnost Propojení Malá Standardní

Bezdrátové zabezpečovací systémy

  • Řada Home : bezdrátový komplexní předprogramovaný zabezpečovací systém renomovaného českého výrobce. Lze jej rozšiřovat o další detektory. Velmi jednoduchá instalace a žádné rozvody kabelů. Lze současně užít funkci zvonku či tísňového přivolávače pomoci. Vhodné pro starší osoby.
  • Řada Solarguard : Bezdrátový zabezpečovací systém vhodný jak pro malé byty i pro rodinné domy. Jednoduchá instalace již předprogramovaného zabezpečovacího systému dovoluje za příjemnou cenu získat ochranu vašeno majetku.
  • Řada Profi Wireless/GSM : Bezdrátový plnohodnotný zabezpečovací systém vhodný jak pro malé byty tak pro rodinné domy. Jednoduchá instalace již předprogramovaného zabezpečovacího systému dovoluje za příjemnou cenu získat velmi kvalitní zabezpečovací systém. Možnost volby rozsahu podle velikosti vašeho objektu.
  • Řada GSM Intelliguard IG: Bezdrátový zabezpečovací systém s GSM bránou pro přenos poplachu na mobilní telefon, vhodný jak pro malé byty tak pro rodinné domy. Jednoduchá instalace již předprogramovaného zabezpečovacího systému dovoluje za příjemnou cenu získat zabezpečovací systém pro váš majetek včetně přenosu na váš mobilní telefon. Možnost volby rozsahu podle velikosti vašeho objektu.

Srovnání bezdrátových zabezpečovacích systémů

Vlastnosti Profi Wireless GSM IG Home
Složitost monáže Jednoduchá Jednoduchá Velmi jednoduchá
Znalost elektrotechniky Minimální Minimální Žádná
Velikost objektu* Až 10 místnosti Neomezeně Až 3 místnosti
Počet detektorů Až 16 Neomezeně Až 8
Způsob propojení Bezdrátový Bezdrátový Bezdrátový
Rozšiřitelnost Ano Ano Ano
Flexibilnost Propojení Velká Velká Velká
Vhodný objekt byt, dům byt, dům byt

Výběr zabezpečovacího systému

Před samotným pořízením zabezpečovacího systému je vhodné se krátce seznámit se způsobem jak vybrat správný typ a velikost zabezpečovacího systému. Ve většině případů není nutné zabezpečovat všechny místnosti vašeho domu či bytu. Nejvhodnějším postupem je načrtnutí půdorysu vašeho objektu. Na tomto půdorysu lze vidět možné způsoby vniknutí pachatele a také nejefektivnější možnost zabezpečení objektu. Při výběru předprogramovaného zabezpečovacího systému postupujte podle návodu Jak vybrat zabezpečovací systém.
* Počet místností, které lze zabezpečit systémem je dán vhodným návrhem. Tudíž může přesahovat a ve většině případů i přesahuje zde uvedený počet.
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt