zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Poradna arrow Jak vybrat zabezpečovací systém arrow Rodinný dům

Zabezpečovací systém v rodinném domě


Tento půdorys zobrazuje klasické rozvržení rodinného domu. Zabezpečovací systém pro rodinný dům bývá složitější, jelikož zde vzniká možnost vniknutí mnoha způsoby. Proto je vhodné dobře rozmyslet které místnosti obsahují cenné věci a zdali je opravdu nutné všechny zajišťovat zabezpečovacím systémem. Nejspolehlivějším a bezpečným způsobem, jak zabezpečit místnost s okny a několika vstupy, je detektor pohybu. Ten pokrývá téměř celou místnost (zorný úhel je přes 150 stupňů). V tomto případě jsme zabezpečili pokoje a obývací pokoj detektory pohybu. Hlavní vchod, jež bývá často místem vniknutí, je jištěn magnetickým kontaktem.

Charakteristika

Specifikace: rodinný domek vyžaduje komplexnější zabezpečovací zařízení, protože skýtá velké množství různých cest k narušení objektu. Je zde mnoho oken v přízemí, balkon a někdy i více vstupních dveří. Součástí rodinného domku bývá garáž, kterou lze také zabezpečit.
Možnosti vniknutí: V tomto případě se skýtá nepřeberné množství jak se do domku dostat. Vchodovými dveřmi, okny v přízemí či sklepními okénky. Někdy se objeví i příležitost nerušeně vyšplhat na balkon. Rodinné domky se velice často nacházejí v zahradě se vzrostlou zelení, která dává zloději příležitost krást nepozorovaně.
Co zabezpečit: Zabezpečuje se vchod a pouze místnosti, ve kterých se nachází dražší předměty. Například obývací pokoj, pracovna, dětský pokoj. Někdy se zabezpečuje i garáž.
Přibližná cena:
Set
Homeguard
Set
Profi 63
Set
Esprit
Instalace
firmou
6000 Kč
5300 Kč
6000 Kč
26000 Kč

Zabezpečovací systém v rodinném domě

Legenda

legenda
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt