zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Poradna arrow Jak vybrat zabezpečovací systém arrow Kancelářské prostory

Zabezpečovací systém v kancelářských prostorách


Při zabezpečování kancelářských prostor je nutné nejprve přihlédnout k poloze prostor. Pokud jsou okna jednotlivých kanceláří níže jak 3m nad přístupným terénem, je nutné, považovat je za přístupové cesty. V takovém případě je nejvhodnější použít detektorů pohybu pro každou místnost. Pokud by však kancelář byla ve vyšším patře, lze považovat za přístupovou cestu pouze hlavní vchody do bloku kanceláří. V takovém případě je dostačující zajistit hlavní vchod magnetickým detektorem a jeho podpoření jedním detektorem pohybu mířícím na hlavní vchod.

Charakteristika

Specifikace: Většinou se jedná o několik vzájemně propojených místností. Většina těchto místností obsahuje drahý majetek jako počítače, kopírky a firemní materiály. Proto jsou tyto místnosti velkým lákadlem pro zloděje
Možnosti vniknutí: Pokud se jedná o kanceláře ve vyšších patrech je zde možnost vniknutí pouze vstupními dveřmi. Kanceláře v nižších patrech nabízejí možnost vniknutí i oknem.
Co zabezpečit: Většinou se zabezpečují všechny kancelářské místnosti a vstupní dveře. Pokud bývá v kanceláři uloženo přes den více peněz, montuje se tísňové tlačítko a zabezpečuje se trezor.
Přibližná cena:
Set
Homeguard
Set
Profi 63
Set
Esprit
Instalace
firmou
-
7000 Kč
9000 Kč
30000 Kč

Zabezpečovací systém v kancelářských prostorách

Legenda

legenda
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt