zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Poradna arrow Jak vybrat zabezpečovací systém arrow Byt ve vyšším patře

Zabezpečovací systém v bytě ve vyšším patře

Zde se jedná o byt ve vyšším patře panelového nebo cihlového domu. Okna v takovém bytě jsou výše jak 3 metry nad úrovní terénu nebo případného přístřešku. V tomto případě je nelze považovat za přístupovou cestu. Jediná přístupová cesta v tomto případě je možnost vniknutí do bytu vstupními dveřmi. Ty jsou zabezpečeny magnetickým kontaktem a podpořeny detektorem pohybu. Jakýkoliv narušitel, který bude chtít vniknout do ostatních místností, bude muset projít zabezpečenou předsíní.

Charakteristika

Specifikace: Byt ve vyšším patře je považován za byt s okny výše jak tři metry nad zemí či střechou přístavku. Nejlépe byt v prvním poschodí bez balkonu či vyšším poschodí (i s balkonem). Pozornost musí být kladena v nižších patrech na mříže, okapové roury a hromosvody, jež mohou sloužit k vyšplhání na balkon. Nebezpečí nastává také v bytě pod střechou s balkonem.
Možnosti vniknutí: Zde je prakticky možné vniknutí pouze vchodovými dveřmi. Okna či balkon jsou příliš vysoko pro vniknutí.
Co zabezpečit:  Zde je vhodné zabezpečit pouze vchodové dveře a chodbu, kterou lze vniknout do bytu. Tím je zajištěn celý byt.
Přibližná cena:
Set
Homeguard
Set
Profi 63
Set
Esprit
Instalace
firmou
5000 Kč
4500 Kč
5000 Kč
19000 Kč

Byt ve vyšším patře

Legenda

legenda
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt