zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Poradna arrow Dovolená a bezpečnost majetku arrow Zabezpečení domácnosti před odjezdem
| Tisk |
Zabezpečení domácnosti před odjezdem

Zabezpečení domácnosti před

odjezdem

Starost o bezpečnost majetku začíná již před odjezdem na dovolenou. Nechat majetek bez jakéhokoliv zabezpečení se rovná téměř otevřeným dveřím vašeho domu. Návrat z dovolené se tak může stát nepříjemným zážitkem, kdy se vracíme do vykradeného bytu či domu. Běžné dveře s běžným zámkem dnes nepředstavují větší překážku pro žádného zloděje. Po překonání někdy i zámku bezpečnostních dveří již neklade zloději nic překážku a může nerušeně prohledávat celý byt. 
Mechanické zabezpečení (zámek, bezpečnostní dveře, mříže atd.) dokáží chránit majetek pouze pasivně a po jejich překonání již nedokáží odvrátit další počínáni zlodějů. Pro aktivní ochranu majetku je vhodné kombinovat mechanické zabezpečení spolu s elektronickým zabezpečovacím systémem nebo domácím alarmem. Elektronické zabezpečovací systémy dokáží po překonání mechanického zabezpečení dále aktivně zamezit krádeži. Při detekci narušení objektu vyhlásí poplach hlasitým houkáním, čímž upozorní okolí na počínání zloděje. Mohou také informovat majitele či pověřenou osobu o narušení objektu přes mobilní telefon nebo pevnou linku. 
Jednoduchý elektronický domácí alarm s možností vyhlášení poplachu a upozornění okolí vhodný zejména do menších bytů lze pořídit v řádech několika stokorun. Po domluvě se sousedem tak získává majitel bytu velmi dobrou ochranu svého majetku.
 
 
Pro větší byty nebo rodinné domy je vhodnější pořídit klasický zabezpečovací systém s výstupem na sirénu nebo přenosem poplachové informace přes GMD zařízení na mobilní telefon.Takovýto zabezpečovací systém si lze pořídit a sám namontovat již od necelých 5000Kč. V bezdrátové verzi s GSM lze pořídit zabezpečovací systém do 7000Kč.
 
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt