zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Poradna
sec_poradna.jpg

Poradna pro bezpečný domov

Na následujících stránkách naleznete rady pro zajištění bezpečí vás, vašich blízkých a ochranu vašeho majetku. Naše dlouholeté působení v oboru bezpečnosti majetku a osob nás přivedli k nepřebernému množství zkušeností. Některé zkušenosti byly draze vykoupeny naším nebo cizím úsilím a penězi. Proto bychom vám rádi tyto zkušenosti a rady předali abyste se vyhnuli těmto nepříjemným situacím.

Ochrana majetku nespočívá pouze v moderním bezpečnostním systému i když je základním a nepostradatelným kamenem bezpečného domova. Je nutné také dodržovat jistá pravidla a zbytečně se nevystavovat nebezpečí vykradení. Pokud dokážete dodržovat většinu zde popsaných pravidel v kombinaci se spolehlivým bezpečnostním systémem snížíte pravděpodobnost vykradení vašeho domova na minimum. Základním pravidlem je, že zloděj hledá cestu nejmenšího odporu. A proto půjde jinam, když zjistí vysokou úroveň ochrany vašeho majetku.

Nutná obrana a osobní bezpečnost

Nutná obrana a její použití je často diskutovanou oblastí našeho života. Každému z nás se může kdykoliv stát, že bude nucen použít sebeobrany proti napadení útočníkem. Následující text se vám pokusí přiblížit základní pojmy z této oblasti.

Jak chránit majetek

Základ bezpečného a zabezpečeného domova je v dodržování pravidel minimalizující možnosti potencielních pachatelů a zlodějů. Zde najdete několik dobrých rad, jak minimalizovat možnost vykradení a zbytečně se nevystavovat tomuto nebezpečí.

Jak vybrat zabezpečovací systém

Oblast zabezpečovacích systémů je poměrně komplikovaná. Proto jsme pro vás připravili podrobný popis výběru nejvhodnějšího zabezpečovacího systému pro byt, dům nebo kancelář. Dozvíte se zde postup volby komponent zabezpečovacího systému i způsob jejich instalace.

Srovnání zabezpečovacích systémů a alarmů

Abychom Vám usnadnili výběr zabezpečovacího systému nebo alarmu, připravili naši technici jejich stručný přehled a srovnání. Veškerá uvedená data vycházejí z naší dlouhodobé zkušenosti v bezpečnostní technice.

Dovolená a bezpečnost majetku

Během dovolených řada z nás vyráží mimo domov do zahraničí či za tuzemskou dovolenou. Bohužel zloději, lapkové a kapsáři si dovolenou neberou, naopak jejich aktivita prudce narůstá a s tím i úspěšnost. Nenechte si proto zkazit dovolenou nepříjemnou zkušeností a připravte se na ni lépe než zloději a lapkové.

Často kladené otázky k zabezpečovacím systémům

Na tomto místě se Vám pokusíme zodpovědět ty nejčastější otázky, abychom Vám před výběrem i po výběru zabezpečovacího systém nebo alarmu zprostředkovali maximální informovanost. Dobrá informovanost je zárukou dobré volby a spokojenosti našich zákazníků.

Slovník pojmů bezpečnostní techniky

Abyste si mohli vybrat kvalitní firmu s kvalitními službami a kvalitními výrobky je dobré, mít aspoň základní povědomí o tom, co znamenají jednotlivé termíny. Co znamenají jednotlivé termíny nebo komponenty bezpečnostní techniky lze nalézt v tomto slovníku pojmů.
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt