zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Poradna arrow FAQ zabezpečovacích systémů a alarmů arrow Předkonfigurované zabezpečovací systémy
Předkonfigurované zabezpečovací systémy
Naše firma nabízí předkonfigurované zabezpečovací sety (stavebnice) pro amatérskou montáž. Zakoupením takovéhoto zabezpečovacího setu můžete ušetřit až 70% nákladů na pořízení zabezpečovacího systému do vašeho domu či bytu. Zabezpečovací set je nastaven a vybaven podrobným popisem, jak jej nainstalovat ve formě krok za krokem.


Jak složité je nainstalovat předkonfigurovaný zabezpečovací set?

Zabezpečovací sety jsou určeny pro amatérskou montáž bez nutnosti znalostí z oblasti bezpečnostní techniky a elektroniky. Nástroje, které potřebujete k instalaci takovéhoto setu, jsou ve většině případů dostupné v každé domácnosti. Bezpečnostní set je předkonfigurován a tudíž není nutné jakékoliv nastavování, funguje okamžitě po instalaci.

Jaký set je pro mě nejlepší?

Při výběru zabezpečovacího setu záleží na velikosti objektu, který chcete zabezpečit. Nejjednodušší zabezpečovací set je určen pro byt. Rozsáhlejší objekty využijí spíše setů s více počty detektorů. Bližší informace k výběru zabezpečovacího setu najdete v sekci Jak vybrat zabezpečovací systém.

Jaký je rozdíl mezi zabezpečovacím setem a minialarmem?

Zabezpečovací sety jsou sestaveny z profesionálních komponent renomovaných firem. Tím zajišťují vysokou spolehlivost a velmi nízkou pravděpodobnost vyvolání falešných poplachů. Jejich konstrukce je dělaná tak, aby nemohlo dojít k vyřazení systému narušitelem. Všechny tyto vlastnosti bývají velmi slabě podpořeny u minialarmů. Zvláště těch dovážených z asijských zemí. V případě, že budete chtít uzavřít pojištění domácnosti proti vykradení, žádná pojišťovna minialarmy neakceptuje.
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt