zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Osobní bezpečnost

Osobní bezpečnost a 

obranné spreje

Ochrana svých blízkých a sebe samého patří v dnešní době k těm nejdůležitéjším. Díky pomůckám osobní bezpečnosti a obranným sprejům si lze vybrat ten nejvhodnější způsob, jak zvýšit svou bezpečnost při pohybu mimo vlastní domov. Jednoduché použití a účinnost obranných sprejů dokáže zajistit efektivní obranu před útočníkem. Elektronické Bodyguardy dokáží, jak zahnat útočníka, tak přivolat pomoc v případě zadravotních či jiných potíží.

Typy obranných sprejů a elektroniky

  • Slzné obranné spreje
  • Pepřové obranné spreje
  • Osobní bodyguardy pro přivolání pomoci

Doporučujeme

  • Kombinace obranného spreje a bodyguardu
  • Bodyguard pro přivolání pomoci při zdravotních potížích pro starší osoby
  • Pepřový sprej proti napadení psem

Dostupné obranné spreje a elektronikaBodyguard pro malé děti Teddy 1
Bodyguard pro malé děti Teddy 1 Přívěšek pro děti, které ještě neumějí mluvit. Dokáže zaznamenat 10s zvukového záznamu. V případě že se dítě ztratí lze z přívěšku zjistit jméno a adresu.
Objednací číslo: w1561
Ochrana před kapsáři Moneyguard
Osobní alarm MoneyguardEstetická a praktická kartička pro vaši ochranu před náhodnými útočníky nebo zloději. Osobní alarm Moneyguard má vestavěnou hlasitou sirénu pro odrazení útočníka. Spolehlivě upozorní okolí na nebezpečnou situaci či krádež vašich osobních věcí. Aktivace se provede automaticky při vytažení Moneyguard z peněženky či kabelky.
Objednací číslo: w1067
Osobní alarm Bodyguard2
Osobní alarm Bodyguard2Estetický a praktický přívěšek pro vaši ochranu před náhodnými útočníky nebo zloději. Osobní alarm Bodyguard2 má vestavěnou hlasitou sirénu pro odrazení útočníka. Spolehlivě upozorní okolí na nebezpečnou situaci nebo na zadravotní potíže. Aktivace se provádí vytržením poutka z přívěšku.
Objednací číslo: w203
Pepřový obranný sprej Nato 40ml OC
Pepřový obranný sprej 40ml plněný OCOC pepřový obranný sprej 40ml ke zvýšení osobní ochrany proti útočníkům. Nezanechává trvalé následky. Účinnější než CS spreje. 
Objednací číslo: w853
Slzný obranný sprej Nato 40ml CS
Slzný obranný sprej 40ml CSCS slzný obranný sprej 40ml ke zvýšení osobní ochrany proti útočníkům. Nezanechává trvalé následky.
Objednací číslo: w852
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt