zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Domácí automatizace

Domácí automatizace

Pro zvýšení bezpečnosti Vašeho domova Vám nabízíme automatické rozsvěcovače a lampičky. Lampičky detekují pohyb a rozsvítí příjemným tlumeným světlem. Sníží tak nebezpečí zakopnutí nebo zranění v tmavých místnostech a na schodištích. Jejich světlo je jemné a ne příliš ostré, aby oslnily procházející osobu. Lampičky rozpoznají den a noc. Svítí pouze v nočních hodinách nebo při setmění.

Typy domácí automatizace

  • Automatické lampičky detekující setmění
  • Automatické lampičky detekující pohyb osob

Doporučujeme

  • Do míst s rizikem zranění
  • Do tmavých míst, sklepů a chodeb
  • Do dětského pokoje

Dostupné komponenty domácí automatizaceBezdrátový domovní zvonek DoorGong
Bezdrátový domovní zvonek DoorGongBezdrátový domovní zvonek s příjemným a hlasitým zvukem gongu je vhodný všude tam, kde je problematické instalovat kabelové rozvody běžných domovních zvonků. Možnost mobility zvonkového tlačítka a samotného gongu. Dosah zvonkového tlačítka je až 80 metrů. Pracovní frekvence 433MHz s digitálním kódováním.
Objednací číslo: w211
Orientační PIR světlo NightLamp 3
Samorozsvěcující noční světlo NightLamp3 do zásuvkyOrientační svítidlo do zásuvky s infraspínačem. Za šera či v noci se při pohybu osob automaticky rozsvítí. Nevyžaduje žádnou montáž nebo nastavení či údržbu. Vhodné na schodiště, do sklepa a všude tam, kde hrozí riziko úrazu při pohybu za šera.
Objednací číslo: S30.28
Orientační světlo NightLamp 1
Samorozsvěcující noční světlo NightLamp3 do zásuvkyOrientační svítidlo do zásuvky s detekcí setmění. Za šera či v noci se automaticky rozsvítí. Nevyžaduje žádnou montáž nebo nastavení či údržbu. Vhodné na schodiště či jako orientační světýlko do místnosti všude tam, kde hrozí riziko úrazu při pohybu za šera.
Objednací číslo: w1066
Samorozsvěcující světlo NightLamp 2
Samorozsvěcující světlo NightLamp2Samorozsvěcující se noční lampička na baterie. Výtečná pomůcka do tmavých místností, sklepa, garáže nebo na schodiště. Světlo rozpozná pohyb osob v prostoru a automaticky se rozsvítí.
Objednací číslo: w204
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt