zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Atrapy bezpečnostních kamer

Atrapy bezpečnostních kamer

Vysoce kvalitní a robustní atrapy bezpečnostních kamer k nerozeznání od funkčních kamerových systémů. Velikost jednotlivých atrap kamer odpovídá originálním kamerám. Venkovní atrapa kamery obsahuje miniaturu vnitřní kamery pro zajištění maximální podobnosti s funkčním kamerovým systémem. Některé modely obsahují blikající LED diodu pro simulaci funkce. Atrapa bezpečnostní kamery zvyšuje bezpečnost objektu za minimální ceny.

Typy atrap kamer 

  • Vnitřní atrapa kamery
  • Vnitřní atrapa dome kamery
  • Venkovní atrapa kamery
  • Pouliční atrapa dome kamery

Doporučujeme

  • Bezpečnostní tabulky "Objekt střežen"
  • Atrapa venkovní sirény
  • kombinace jednotlivých prvků zabezpečovacích systémů

Dostupné atrapy bezpečnostních kamerVnitřní atrapa bezpečnostní kamery Dummy4
Vnitřní atrapa bezpečnostní kamery Dummy4Vnitřní atrapa bezpečnostní kamery. Plastové pouzdro včetně kloubového stojanu. Jednoduchá montáž pomocí vrutů na podklad. Kamera má velmi realistický vzhled a odradí každého pachatele.
Objednací číslo: w504
Atrapa bezpečnostní kamery Dome2
Atrapa bezpečnostní kamery Dome2 s LEDVnitřní atrapa bezpečnostní kamery s objektivem pro montáž na strop. Vybavena červenou blikající led diodou. Jednoduchá montáž pomocí vrutů na podklad. Atrapu  kamery lze použít také jako kryt pro běžnou bezpečnostní kameru.
Objednací číslo: w506
Atrapa bezpečnostní kamery Dome1
Atrapa bezpečnostní kamery Dome1Vnitřní atrapa bezpečnostní kamery s objektivem pro montáž na strop. Jednoduchá montáž pomocí vrutů na podklad. Atrapu kamery lze použít i jako kryt pro funkční kameru.
Objednací číslo: w505
Venkovní atrapa bezpečnostní kamery Dome XL
Venkovní atrapa bezpečnostní kamery Dome XL s LEDVenkovní atrapa bezpečnostní kamery s imitací vestavěné kamery. Vybavena červenou blikající led diodou. Robustní kovové pouzdro tvoří zdání vysoce kvalitního kamerového systému.
Objednací číslo: w507
Venkovní atrapa bezpečnostní kamery Dummy2
Venkovní atrapa bezpečnostní kamery Dummy2 s LEDVenkovní atrapa bezpečnostní kamery. Vybavena červenou blikající led diodou. Kovové pouzdro včetně kloubového stojanu.  Jednoduchá montáž pomocí vrutů na podklad. Kamera má velmi realistický vzhled.
Objednací číslo: w503
Venkovní atrapa bezpečnostní kamery Dummy1
Venkovní atrapa bezpečnostní kamery Dummy1Venkovní atrapa bezpečnostní kamery. Kovové pouzdro včetně kloubového stojanu.  Jednoduchá montáž pomocí vrutů na podklad. Kamera má velmi realistický vzhled.
Objednací číslo: w502
Venkovní atrapa bezpečnostní kamery Dummy3
Venkovní atrapa bezpečnostní kamery Dummy2 s LEDVenkovní atrapa moderní bezpečnostní kamery. Vybavena červenou blikající led diodou. Pouzdro s podsvícením včetně kloubového stojanu.  Jednoduchá montáž pomocí vrutů na podklad. Kamera má velmi realistický vzhled včetně atrapy osvětlovacích LED.
Objednací číslo: w508
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt