zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Alarmy a minialarmy

Alarmy a minialarmy

Jednoduché, levné zabezpečovací alarmy pro hlídání vyznačující se nízkou cenou a jednoduchostí montáže. Vhodné pro hlídání menších objektů, chat, kůlen a kójí. I přes svoji jednoduchost dokáží spolehlivě vyplašit zloděje a upozornit okolí na páchaný zločin. V kombinaci s mechanickým zabezpečením lze dosáhnout spolehlivého zabezpečení objektu. Minialarmy dokáží detekovat různé narušení objektu (otevření dveří, pohyb osob nebo také únik kapaliny).

Typy alarmů a minialarmů

  • Detektory pohybu osob
  • Detektory otevření dveří nebo oken
  • Detektory zaplavení a unikajících kapalin

Doporučujeme

  • Detektor zaplavení ke spotřebiči pracujícímu s vodou
  • Kombinace kvalitního zámku s minialarmem
  • Montáž minialarmu do sklepní kóje nebo garáže

Dostupné alarmy a minialarmyMagnetický minialarm Codeman
Přenosný minialarm a gong CodemanMinialarm s magenetickým detektorem otevření dveří pro ochranu Vašeho soukromí během nepřítomnosti i v době, kdy jste doma. Je kombinovaným alarmem a gongem s upozorněním na vstupující osobu. Užitečný jak do obchodu, tak do předsíně Vašeho domu.
Objednací číslo: w1068
Okenní minialarm Okno+
Okenní minialarm Okno+Jednoduchý ale velmi účinný minialarm pro ochranu oken a dveří proti otevření nebo vniknutí nepovolané osoby. Minialarm reaguje na otevření okna či dveří hlasitým houkáním. Tím vás a své okolí upozorní na otevírající se okno nebo dveře či vniknutí nepovolané osoby.
Objednací číslo: w210
Vodní záplavový alarm WaterStop
Vodní záplavový alarm WaterStopVodní záplavový alarm pro varování před únikem kapalin je vhodným doplňkem všech domácností. Je vhodný hlavně pro místa, kde hrozí únik kapaliny z přístrojů. Nevyžaduje žádnou montáž a je plně přenositelný.
Objednací číslo: w212
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt