zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Velkoobchodní služby
sec_velkoobchod.jpg

Produkty bezpečnostní techniky


Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vám nabídnout zboží z oblasti bezpečnostní techniky a zabezpečovacích systémů. Tato nabídka je určena obchodníkům a montážním firmám. Avšak jednotlivé zboží nabízíme i koncovým spotřebitelům v našem internetovém obchodě. Ceny pro obchodníky a montážní firmy lze získat na požádání. Zboží si lze prohlédnout a odebrat v sídle firmy nebo nechat zaslat některou ze spedičních firem či Českou poštou. Záruční a pozáruční servis zajišťujeme přímo pro koncové spotřebitele tak, abychom Vás nezatěžovali s procesem reklamace.

Podmínky objednávky za velkoobchodní ceny:
  • Minimální cena objednávky není omezena.
  • Zasláním živnostenského oprávnění.
  • Objednávky lze platit převodem, hotově nebo dobírkou. Platbu až po dodání zboží akceptujeme pouze pro stálé zákazníky.
  • Poštovné a balné dle zvoleného způsobuje dopravy a platby.
  • Objednávka je plněna dle dostupnosti zboží na skladě, aktuální dostupnost lze získat na dotaz.

Hledáme nové obchodní partnery pro maloobchodní prodej

Vlastníte-li obchod s elektronikou, domácíma potřebama nebo výrobou klíčů a chtěli byste nabídnou Vašim zákazníkům zajímavé produkty bezpečnostní techniky neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme:
  • Moderní produkty bezpečnostní techniky
  • Výhodné ceny pro další prodej
  • Zajímavé iniciační nabídky produktů
Kontakt: obchod (zavináč) cip.cz

Alarmy a minialarmy

Jednoduché zabezpečovací alarmy pro hlídání vyznačující se dostupnou cenou a jednoduchostí montáže. Vhodné pro hlídání menších objektů, chat, kůlen a kójí. I přes svou jednoduchost dokáží spolehlivě vyplašit zloděje a upozornit okolí na páchaný zločin. Zabezpečovací alarmy detekují například otevření dveří, pohyb osob nebo také únik kapaliny.

Atrapy bezpečnostních kamer

Velmi realistické a od skutečných kamerových systémů nerozeznatelné atrapy bezpečnostních kamer. Spolehlivě upozorní každého potenciálního pachatele na zabezpečení objektu na vysoké úrovni. Vhodné pro prevenci jak do interiéru, tak do exteriéru. Něktré atrapy bezpečnostních kamer lze použít i jako kryty pro reálné kamery.

Domácí automatizace

Jednoduchá ale velmi praktická zařízení pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí vašeho bytu, domu nebo kanceláře. Zařízení pro domácí automatizaci nejsou náročná na montáž ani údržbu. Jejich funkci oceníte již při prvním použití.

Bezpečnostní tabulky

Bezpečnostní tabulky zajišťují preventivní ochranu objektu před narušením pachatelem. Efektivně upozorní okolí na instalovaný zabezpečovací systém nebo kamerový systém. Výběr bezpečnostních tabulek z různých velikostí a v různém provedení dovoluje zvolit vhodný typ pro každé použití, interiérové i exteriérové.

Osobní bezpečnost a obranné spreje

Ochrana svých blízkých a sebe samého patří v dnešní době k těm nejdůležitéjším. Díky pomůckám osobní bezpečnosti si lze vybrat ten nejvhodnější způsob, jak zvýšit svou bezpečnost při pohybu mimo vlastní domov. Elektronické Bodyguardy dokáží, jak zahnat útočníka, tak přivolat pomoc v případě zadravotních či jiných potíží.

Požární hlásiče a detektory

Požární hlásiče a detektory plynů jsou jedním z nejžádanějších zabezpečovacích systémů současnosti. Tyto jednoduché ale velmi efektivní detektory vznikajícího požáru s vestavěnou sirénou dokáží zachraňovat životy při vzniku požáru. Škody a oběti požárů jsou vždy přímo úměrné době jejich zjištění a lokalizace.

Odpuzovače hlodavců a škůdců

Elektronické odpuzovače hlodavců, škůdců a krtků vám umožní udržet tyto nevítaná zvířádka mimo dosah vašeho domova nebo zahrady. Odpuzování je založeno na akustickém principu, který neubližuje škůdcům. Ty jej však díky svému vysoce citlivému sluchu vnímají silněji a je jim nepříjemný. Zajistíte si tak humání a efektivní vypuzení škůdců z vašeho domova či zahrady.
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt