zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Osobní bezpečnost a obrana arrow Ochrana osobních věcí
cat_sejf.jpg

Ochrana osobních věcí

S vývojem elektroniky se začínají objevovat na trhu elektronická zařízení napomáhající osobní ochraně a odhalení kapsářů a zlodějů. Většina znich pracuje na bázi akustického přivolání pomoci, nebo informování o neobvyklé situaci. Mezi Mezi elektronické prvky osobní ochrany lze řadit i různé paralyzátory. Ty však podléhají přísnějším pravidlům a mohou i způsobit ůjmu na zdraví s trvalým následkem.

Osobní alarm bodyquard

Osobní alarm typu Bodyquard je oblýbený elektronický přívěšek dovolující účinnou obranu před různými typy útoků. Aktivací (vytržením poutka - opakovatelné) spustí osobní alarm velmi hlasitou sirénu s vysokým tónem. Tím upozorní okolí na útočníka a přivolá svědky. Ten se ve snaze neprozradit dá na útěk. Vysoké tóny sirény jsou velmi nepříjemné psům. V případě útoků psa, hlas sirény psa zažene. Jednou nadměrnou výhodou oproti ostatním prvkům osobni obrany , je i možnost přivolání pomoci při zdravotních potíží. Tuto funkci zvláště ocení starší spoluobčané a lidé s vážnějším zdravotním problémemvyžadující přivolání lékařské pomoci.
Osobní obranný bodyguard

Osobní alarm Bodyguard

Estetický a praktický přívěšek pro vaši ochranu před náhodnými útočníky nebo zloději. Osobní alarm Bodyguard má vestavěnou hlasitou sirénu pro odrazení útočníka. Spolehlivě upozorní okolí na nebezpečnou situaci nebo na zadravotní potíže. Aktivace se provádí vytržením poutka z přívěšku. Lze používat i opakovaně.

Ochránce před kapsáři Moneygard

Toto zařízení ve tvaru a velikosti kreditní karty dokáže detekovat světlo a upozornit tak svého majitele zvukovým signálem. Při vyjmutí například peněženky z kapsy nebo otevření kapsy batohu nebo brašny fotoaparátu ochránce Moneygard vás upozorní. Zamezíte tak nepříjemnému zjištění že vaše osobní věci byly zcizeny.
Ochrana před kapsáři Moneyguard

Ochrana před kapsáři Moneyguard

Estetická a praktická kartička pro vaši ochranu před kapsáři nebo zloději. Osobní alarm Moneyguard má vestavěnou sirénku pro odrazení útočníka. Spolehlivě upozorní okolí na krádež vašich osobních věcí. Aktivace se provede automaticky při vytažení Moneyguard z peněženky či kabelky. Dokáže ochránit osobní doklady před zcizením. Ohlídá vaši brašnu s kamerou či fotoaparátem před otevřením.

Hlídač vzdálenosti dítěte, zavazadla

Hlídač vzdálenosti dítěte je zařízení s přívěškem umožňující detekci vzdálenosti přívěšků od sebe navzájem. Malý přívěšek zapnate a dáte jej do kapsy vašeho dítěte nebo vašeho zavazadla. Druhý přívěšek vložíte do své kapsy. V případě vzdálení prvního přívěšku od druhého na nastavenou vzdálenost vás přívěšek ve vaší kapse upozorní zvukovým znamením. Lze tak ohlídat děti v supermarketu, vašeho pejska na procházce nebo zavazadlo před zcicením nebo zapomenutím.
Hlídač vzdálenosti dítěte nebo zavazadla

Hlídač vzdálenosti dítěte nebo zavazadla

Hlídač vzdálenosti dítěte je miniaturní sada která Vás pípáním a vibracemi upozorní, pokud se od Vás Vaše díťe vzdálí více než je bezpečné. Lze s ní ohlídat i předměty typu bicyklu nebo například zavazadla proti odcizení. Vzdálenost je plynule nastavitelná.Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt