zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel


ČIP plus s.r.o.

Alarmy a zabezpečovací zařízení

Vítejte na stránkách firmy ČIP plus s.r.o. Naše firma se již druhé desetiletí zabývá elektrickou zabezpečovací technikou, požární signalizací, mechanickým zabezpečením a auto alarmy. V oblasti bezpečnostní techniky provádíme projekci, dodávku, nonstop servis a připojení na pult centrální ochrany. Samozřejmostí jsou montáže bezpečnostních dveří, zámků, bezpečnostních fólií a automatických vrat. Kromě zabezpečení firem, domů a bytů provádíme také zabezpečení vozidel a soudní znalectví v oboru. Jsme členy asociace Grémium Alarm, máme certifikát národního bezpečnostního úřadu a splňujeme podmínky České asociace pojišťoven. Naší kvalitu a profesionalitu v oblasti zabezpečení objektů pořární a bezpečnostní signalizací ocenilo svými zakázkami několik bankovních domů, úřadů a významných firem. Stejně kvalitní a profesionální bezpečnostní technika, jakou požíváme při zabezpečení těchto velkých zakázek, bude v případě vašeho zájmu o naše služby nabídnuta i Vám. Naše dlouholeté zkušenosti nám jasně ukazují, jak je výhodné, investovat do kvalitnáho bezpečnostního zařízení.

  

Nejoblíbenější

Minialarmy
Požární
hlásiče
Zabezpečovací
systémy
Pepřové
spreje
Atrapy
kamer
Výstražné
tabulky
Internetový obchod se zabezpečovacími systémy a alarmy
Nainstalujte si svůj vlastní alarm
Napsal Petr Honzík   
Wednesday, 25 July 2007
Zabezpečovací szstém HomeguardAbychom Vám zpřístupnili a snížili cenu zabezpečovacích systémů, připravili jsme pro Vás speciální nabídku předpřipravených zabezpečovacích systémů. Tyto zabezpečovací systému jsou připraveny a přednastaveny tak, abyste k jejich instalaci nepotřebovali žádné znalosti z elektrotechniky a bezpečnostní techniky. Stačí si jenom vybrat, objednat a nainstalovat. Dostanete profesionální zabezpečovací systém za zlomek ceny zebezpečovacích systémů instalovaných na klíč.
Nové prvky bezpečnostní techniky
Napsal Petr Honzík   
Saturday, 12 May 2007
Minialarm s gongem AL50Od května si Vám dovolujeme nabídnout nové prvky bezpečnostní techniky pro zvýšení bezpečnosti Vašeho domova. Tyto prvky bezpečnostní techniky jsou nabízeny naší firmou jak pro velkoobchodní tak i pro maloobchodní prodej. Včetně jejich servisu. Přehled nabízených prvků bezpečnostní techniky najdete v kategorii dovážená bezpečnostní technika.
Požární bezpečnost v domácnostech
Napsal Petr Honzík   
Thursday, 15 March 2007

Požární bezpečnost a požární hlásičeČím dál častěji slyšíme o vzniku požáru v domácnostech a průmyslových objektech. Proto jsme pro Vás připravili krátké shrnutí a několik rad, jak případné riziko vzniku požáru minimalizovat. Případně, jak se zachovat, pokud se stanete účastníky vzniklého požáru. Tento současný problém nelze brát na lehkou váhu. Nikdo si totiž nemůže být jist, zdali nebude i on dalším účastníkem vzniklého požáru.

Celý článek...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>


Náš tip

zabezpečovací systém

Ptakoviny, hodiny jdouci pozpatku, vanocni darek

Atrapy Kamer


Atrapa bezpe4nostn9 kamery

Bazenovy alarm
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt