zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel


ČIP plus s.r.o.

Alarmy a zabezpečovací zařízení

Vítejte na stránkách firmy ČIP plus s.r.o. Naše firma se již druhé desetiletí zabývá elektrickou zabezpečovací technikou, požární signalizací, mechanickým zabezpečením a auto alarmy. V oblasti bezpečnostní techniky provádíme projekci, dodávku, nonstop servis a připojení na pult centrální ochrany. Samozřejmostí jsou montáže bezpečnostních dveří, zámků, bezpečnostních fólií a automatických vrat. Kromě zabezpečení firem, domů a bytů provádíme také zabezpečení vozidel a soudní znalectví v oboru. Jsme členy asociace Grémium Alarm, máme certifikát národního bezpečnostního úřadu a splňujeme podmínky České asociace pojišťoven. Naší kvalitu a profesionalitu v oblasti zabezpečení objektů pořární a bezpečnostní signalizací ocenilo svými zakázkami několik bankovních domů, úřadů a významných firem. Stejně kvalitní a profesionální bezpečnostní technika, jakou požíváme při zabezpečení těchto velkých zakázek, bude v případě vašeho zájmu o naše služby nabídnuta i Vám. Naše dlouholeté zkušenosti nám jasně ukazují, jak je výhodné, investovat do kvalitnáho bezpečnostního zařízení.

  

Nejoblíbenější

Minialarmy
Požární
hlásiče
Zabezpečovací
systémy
Pepřové
spreje
Atrapy
kamer
Výstražné
tabulky
Internetový obchod se zabezpečovacími systémy a alarmy
Plynový hlásič s ventilem
Napsal Petr Honzík   
Monday, 11 May 2009
Plynový hlásič s ventilem Zařadili jsme do nabídky ojedinělý typ plynového hlásiče s ventilem GASStop. Tento plynový hlásič, nejen že vás bude varovat při úniku plynu ale zajistí i vypnutí přívodu plynu do objektu. Zabrání tak dalšímu úniku a případnému výbuchu plynu.  Zajistí maximální a bezkonkurenční ochranu před plynem. Bližší informace o plynovém hlásiči GASStop zde.
Nový typ požárních hlásičů
Napsal Karel Honzík   
Wednesday, 08 April 2009
Požární hlásič Fireman3 Zavedli jsme do nabídky již třetí verzi oblíbeného hlásiče požáru Fireman 3. Požární hlásič má velmi povedený design a detailní propracování. Opět obsahuje rychlou upínací patici pro jednoduchou údržbu. Hlásič požárů Fireman 3 je dodáván včetně napájecí baterie, šroubů a hmoždinek k uchycení. Přiložen je podrobný manuál se spoustou rad jak nejlépe umístit a udržovat požární hlásič.
Nový hlásič oxidu uhelnatého GAS7
Napsal Petr Honzík   
Thursday, 29 January 2009
Plyn Dovolujeme si vám představit nový hlásič oxidu uhelnatého. Během zimní sezóny narůstá počet domácností užívající plynové spotřebiče. S tím také narůstá riziko úniku plynu nebo tvorby oxidu uhelnatého. Hlásič úniku plynu je již běžnou součástí mnoha domácností. Avšak málokde si uvědomují, že mnohem zrádnější je oxid uhelnatý. Jedná se o jedovatý plyn vznikající při špatném spalování, který není cítit. Jeho odhalení lze zajistit pouze hlásičem oxidu uhelnatého.
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>


Náš tip

zabezpečovací systém

Ptakoviny, hodiny jdouci pozpatku, vanocni darek

Atrapy Kamer


Atrapa bezpe4nostn9 kamery

Bazenovy alarm
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt