zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel


ČIP plus s.r.o.

Alarmy a zabezpečovací zařízení

Vítejte na stránkách firmy ČIP plus s.r.o. Naše firma se již druhé desetiletí zabývá elektrickou zabezpečovací technikou, požární signalizací, mechanickým zabezpečením a auto alarmy. V oblasti bezpečnostní techniky provádíme projekci, dodávku, nonstop servis a připojení na pult centrální ochrany. Samozřejmostí jsou montáže bezpečnostních dveří, zámků, bezpečnostních fólií a automatických vrat. Kromě zabezpečení firem, domů a bytů provádíme také zabezpečení vozidel a soudní znalectví v oboru. Jsme členy asociace Grémium Alarm, máme certifikát národního bezpečnostního úřadu a splňujeme podmínky České asociace pojišťoven. Naší kvalitu a profesionalitu v oblasti zabezpečení objektů pořární a bezpečnostní signalizací ocenilo svými zakázkami několik bankovních domů, úřadů a významných firem. Stejně kvalitní a profesionální bezpečnostní technika, jakou požíváme při zabezpečení těchto velkých zakázek, bude v případě vašeho zájmu o naše služby nabídnuta i Vám. Naše dlouholeté zkušenosti nám jasně ukazují, jak je výhodné, investovat do kvalitnáho bezpečnostního zařízení.

  

Nejoblíbenější

Minialarmy
Požární
hlásiče
Zabezpečovací
systémy
Pepřové
spreje
Atrapy
kamer
Výstražné
tabulky
Internetový obchod se zabezpečovacími systémy a alarmy
Řízení topení se vzdáleným přístupem
Napsal Petr Honzík   
Saturday, 12 September 2015

termostat topného systému Flame Wifi Do podzimní topné sezóny přinášíme nový moderní řídící termostat topného systému Flame Wifi. Moderní design, dotekový displej a bezdrátové připojení k internetu. To jsou přednosti umožňující jednoduchou a efektivní správu teploty vašeho objektu. Ovládání teploty odkudkoliv bez složitého nastavování. Barevný dotykový LCD displej zapadne do moderního bydlení a zjednoduší přímé ovládání. Aplikace pro chytré telefony zajistí ovládání odkudkoliv.

Fibaro, řízení objektu bez sekání a kabelů
Napsal Petr Honzík   
Thursday, 08 January 2015

systém inteligentního řízení domácnosti Fibaro Nově jsme se stali montážním a prodejním partnerem systému inteligentního řízení domácnosti Fibaro. Jedná se o kvalitní bezdrátový systém ozkoušený několika tisíci instalacemi po celém světě. Veškerá komunikace mezi prvky je bezdrátová. Instalace je jednoduchá a modulární. Finální systém lze přizpůsobit požadavkům konkrétního objektu a zákazníka. Pro více informací nás kontaktujte.

Simulátor Televize SimTV 3
Napsal Petr Honzík   
Thursday, 04 September 2014

simulátor televize SimTV 3 Vystrašte si svého zloděje a nedejte mu šanci. Valná většina zlodějů nejde přímo k činu, ale místo si nejprve dobře obhlédne. Ujistí se, že jej nikdo nemůže vyrušit. Na toto míří simulátor televize SimTV 3. Navodí dojem, že v objektu někdo je a sleduje televizi.

Jednoduchý doplněk tak zloděje znejistí a ten si ve většině případů rozmyslí další počin. Nenechá se přeci načapat u vás, když někde jinde to má jednodušší. Neváhejte a před cestou doplňte obývací pokoj ještě o simulátor televize SimTV 3. SimTV 3.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>


Náš tip

zabezpečovací systém

Ptakoviny, hodiny jdouci pozpatku, vanocni darek

Atrapy Kamer


Atrapa bezpe4nostn9 kamery

Bazenovy alarm
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt