zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel


ČIP plus s.r.o.

Alarmy a zabezpečovací zařízení

Vítejte na stránkách firmy ČIP plus s.r.o. Naše firma se již druhé desetiletí zabývá elektrickou zabezpečovací technikou, požární signalizací, mechanickým zabezpečením a auto alarmy. V oblasti bezpečnostní techniky provádíme projekci, dodávku, nonstop servis a připojení na pult centrální ochrany. Samozřejmostí jsou montáže bezpečnostních dveří, zámků, bezpečnostních fólií a automatických vrat. Kromě zabezpečení firem, domů a bytů provádíme také zabezpečení vozidel a soudní znalectví v oboru. Jsme členy asociace Grémium Alarm, máme certifikát národního bezpečnostního úřadu a splňujeme podmínky České asociace pojišťoven. Naší kvalitu a profesionalitu v oblasti zabezpečení objektů pořární a bezpečnostní signalizací ocenilo svými zakázkami několik bankovních domů, úřadů a významných firem. Stejně kvalitní a profesionální bezpečnostní technika, jakou požíváme při zabezpečení těchto velkých zakázek, bude v případě vašeho zájmu o naše služby nabídnuta i Vám. Naše dlouholeté zkušenosti nám jasně ukazují, jak je výhodné, investovat do kvalitnáho bezpečnostního zařízení.

  

Nejoblíbenější

Minialarmy
Požární
hlásiče
Zabezpečovací
systémy
Pepřové
spreje
Atrapy
kamer
Výstražné
tabulky
Internetový obchod se zabezpečovacími systémy a alarmy
O firmě
Podzimní nabídka bezpečnostní techniky
Napsal Petr Honzík   
Tuesday, 21 August 2007
ImageZabezpečovací systémy
Předpřipravené profesionální zabezpečovací systémy určené k amatérské montáži. Za výhodnou cenu s jednoduchou montáží získáte kvalitní zabezpečovací systém pro váš byt, dům nebo chatu.
Požární hlásiče
Nejlepší ochranou před požárem je včasné varování. Požární a plynové hlásiče dokáží odvést znamenitou službu při vzniku požáru. Doslova platí: "lepší když vás budí požární hlásič než-li hasič".
Osobní ochrana
Jednou z nejúčinnějších obran při napadení je pepřový obranný sprej. Miniaturní sprej, který lze schovat v dlani, s účinnou látkou OC dokáže zneškodnit útočníka i divoké zvíře. Elektronické bodyguardy pro starší osoby a děti vhodné k přivolání pomoci v nesnázích.
Minialarmy a detektory pohybu
Jednoduché a účinné minialarmy pro efektivní ochranu malých objektů typu kůlny nebo sklepní kóje. Výtečné i pro upozornění na vstupující osobu do domu nebo k plašení divokých zvířat od objektů (kuny, kočky...)

Náš tip

zabezpečovací systém

Ptakoviny, hodiny jdouci pozpatku, vanocni darek

Atrapy Kamer


Atrapa bezpe4nostn9 kamery

Bazenovy alarm
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt