zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel


ČIP plus s.r.o.

Alarmy a zabezpečovací zařízení

Vítejte na stránkách firmy ČIP plus s.r.o. Naše firma se již druhé desetiletí zabývá elektrickou zabezpečovací technikou, požární signalizací, mechanickým zabezpečením a auto alarmy. V oblasti bezpečnostní techniky provádíme projekci, dodávku, nonstop servis a připojení na pult centrální ochrany. Samozřejmostí jsou montáže bezpečnostních dveří, zámků, bezpečnostních fólií a automatických vrat. Kromě zabezpečení firem, domů a bytů provádíme také zabezpečení vozidel a soudní znalectví v oboru. Jsme členy asociace Grémium Alarm, máme certifikát národního bezpečnostního úřadu a splňujeme podmínky České asociace pojišťoven. Naší kvalitu a profesionalitu v oblasti zabezpečení objektů pořární a bezpečnostní signalizací ocenilo svými zakázkami několik bankovních domů, úřadů a významných firem. Stejně kvalitní a profesionální bezpečnostní technika, jakou požíváme při zabezpečení těchto velkých zakázek, bude v případě vašeho zájmu o naše služby nabídnuta i Vám. Naše dlouholeté zkušenosti nám jasně ukazují, jak je výhodné, investovat do kvalitnáho bezpečnostního zařízení.

  

Nejoblíbenější

Minialarmy
Požární
hlásiče
Zabezpečovací
systémy
Pepřové
spreje
Atrapy
kamer
Výstražné
tabulky
Internetový obchod se zabezpečovacími systémy a alarmy
O firmě
Napsal Petr Honzík   
Sunday, 29 July 2007

Jak zabezpečit chatu a chalupu

ImageKaždý správný chalupář má svou chatu vybavenou na úrovni. Abyste si volný čas na chalupě či chatě zpestřili a užili, potřebujete spoustu věcí. Kola na projížďky, televizi, video a spoustu přístrojů v kuchyni. Jak to vše uhlídat před nenechavými lapky a vykradači chat je odvěký problém.
Existuje několik řešení, jak se těmto živlům bránit. Můžete svou chatu nebo chalupu vybavit mechanickým nebo elektronickým zabezpečovacím systémem. Každé řešení má své klady a zápory.

Způsoby zabezpečení chalup

Mechanický způsob zabezpečení chalupy je levnější řešení a podstatně znepříjemní zloději přístup do chalupy. Pokud je však chalupa dostatečně odlehlá nebo na ni není vidět z cesty či od sousedů má zloděj dost času na překonání mechanických zábran.
Elektronický způsob zabezpečení chalupy je podstatně účinnější. Má totiž tu moc přivolat pomoc či upozornit okolí na páchání zločinu. Lze jej připojit k akustické siréně a ta dostatečně hlasitě upozorní okolí. Pokud máte chalupu umístěnou na samotě, je mnohem vhodnější připojení na pult centrální ostrahy. Tím si tu zajistíte hlídání po celých 24 hodin a případné narušení chalupy zlodějem bude ihned zkontrolováno bezpečnostní službou.

A na kolik to všechno vlastně přijde?

Mechanické zabezpečení se může pohybovat od několika tisíc za kvalitní zámek až po několik desítek tisíc za bezpečnostní dveře a bezpečnostní fólie do oken. Vše záleží na velikosti chalupy.
Elektronický zabezpečovací systém lze pořídit dnes již pod 10 000 Kč. V případě pořízení přeprogramovaných setů, které si namontujete sami, se cena pohybuje okolo 5 000 Kč. Pokud si necháte zabezpečovací systém nainstalovat profesionální firmou, cena se bude pohybovat od 20 000 Kč výše podle konfigurace a velikosti Vaší chalupy. Připojení na pult centrální ostrahy, který je dnes v téměř každém větším městě, pořídíte od 300 Kč měsíčně.
Bližší seznámení s problematikou výběru a srovnání jednotlivých zabezpečovacích systémů naleznete na následujících odkazech:

Příklady zabezpečovacích systémů

Náš tip

zabezpečovací systém

Ptakoviny, hodiny jdouci pozpatku, vanocni darek

Atrapy Kamer


Atrapa bezpe4nostn9 kamery

Bazenovy alarm
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt