zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel


ČIP plus s.r.o.

Alarmy a zabezpečovací zařízení

Vítejte na stránkách firmy ČIP plus s.r.o. Naše firma se již druhé desetiletí zabývá elektrickou zabezpečovací technikou, požární signalizací, mechanickým zabezpečením a auto alarmy. V oblasti bezpečnostní techniky provádíme projekci, dodávku, nonstop servis a připojení na pult centrální ochrany. Samozřejmostí jsou montáže bezpečnostních dveří, zámků, bezpečnostních fólií a automatických vrat. Kromě zabezpečení firem, domů a bytů provádíme také zabezpečení vozidel a soudní znalectví v oboru. Jsme členy asociace Grémium Alarm, máme certifikát národního bezpečnostního úřadu a splňujeme podmínky České asociace pojišťoven. Naší kvalitu a profesionalitu v oblasti zabezpečení objektů pořární a bezpečnostní signalizací ocenilo svými zakázkami několik bankovních domů, úřadů a významných firem. Stejně kvalitní a profesionální bezpečnostní technika, jakou požíváme při zabezpečení těchto velkých zakázek, bude v případě vašeho zájmu o naše služby nabídnuta i Vám. Naše dlouholeté zkušenosti nám jasně ukazují, jak je výhodné, investovat do kvalitnáho bezpečnostního zařízení.

  

Nejoblíbenější

Minialarmy
Požární
hlásiče
Zabezpečovací
systémy
Pepřové
spreje
Atrapy
kamer
Výstražné
tabulky
Internetový obchod se zabezpečovacími systémy a alarmy
O firmě
Systémy pro chaty a chalupy
Napsal Petr Honzík   
Thursday, 10 June 2010

Image Pro nastávající sezónu dovolených si Vám dovolujeme představit bezdrátové zabezpečovací systémy s přenosem poplachu na mobilní telefon. Zabezpečovací systémy jsou určeny pro chaty, chalupy a byty. Nabízejí rychlou instalaci, vysokou kvalitu a jednoduché použití. Budete tak mít přehled o jakékoli nepovolané návštěvě Vaší chalupy nebo bytu po celou dobu nepřítomnosti. Zabezpečovací systémy jsou nabízeny jako stavebnice určené pro amatérskou montáž. Obsahují veškeré komponenty pro jednoduchou instalaci a zprovoznění. 

Zbezpečovací systém GSM IG: Bezdrátový zabezpečovací systém s přenosem poplachu na mobilní telefon. Možnost instalace i bez přívodu 220V. Nejoblíbenější zabezpečovací systém pro chaty a chalupy na našem trhu. 

Zabezpečovací systém GSM IG LCD s telefonem: Bezdrátový zabezpečovací systém s přenosem poplachu na mobilní telefon. Nabízí zabezpečovací systém v kombinaci se stolním telefonem. Vhodný pro chalupy a rodinné domky.  

Náš tip

zabezpečovací systém

Ptakoviny, hodiny jdouci pozpatku, vanocni darek

Atrapy Kamer


Atrapa bezpe4nostn9 kamery

Bazenovy alarm
Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt