zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Atrapy bezpečnostních systémů arrow Výstražné bezpečnostní tabulky
cat_btab.jpg

Výstražné bezpečnostní tabulky

Součástí nejen každého zabezpečovacího systému by měla být vytvořena i určitá úroveň prevence. Samotný zabezpečovací systém dokáže velmi efektivně odhalit jakékoliv vniknutí do hlídaného objektu. Avšak nedokáže zamezit škodám vzniklým při vniknutí pachatele do objektu (rozbité okno, vypáčené zámky a podobně). Přitom většina pachatelů by si vůbec nedovolila do hlídaného objektu vkročit, kdyby věděla, že je v něm nainstalován zabezpečovací nebo kamerový systém. Z tohoto důvodu je vhodné, dostatečně jasně upozornit okolí a tím i potenciálního pachatele, že objekt je hlídán nebo monitorovám.

Staré mýty o označení objektu 

V dnešní době se již není třeba obávat, že upozornění na zabezpečovací systém přímo říká, ano v tomto objektu je něco velmi drahého nebo zajímavého. Bezpečnostní technika dnes dosáhla širokého rozšíření a není jež doménou pouze těch bohatých. Velké množství bytů a domů je vybaveno v dnešní době zabezpečovacím systémem nebo kamerovým systémem, aniž by v nich byl uložen závratný majetek.

Vhodné označení objektu

Dobře viditelné a nápadné označení objektu dnes působí na potenciální pachatele jako varování, které je do značné míry znejistí a ve většině případech odradí od dalšího úmyslu. Výstražné tabulky a cedulky upozorňující na zabezpečovací a kamerový systém dokáží za cenu několika desítek korun zabránit značným škodám při vnikání do objektu. 
V neposlední řadě výstražné tabulky dokáží posloužit i v případě, že žádný zabezpečovací systém v objektu není nainstalován. Kdopak by to vlastně z tabulky poznal.
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt