zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Atrapy bezpečnostních systémů arrow Atrapy bezpečnostních prvků
cat_siren.gif

Atrapy bezpečnostních systémů

Jednou ze základních součástí ochrany majetku je prevence kriminality. Tato prevence rozmístěním atrap bezpečnostních prvků zajišťuje ochranu majetku před většinou pachatelů a zlodějíčků prostou a jednoduchou cestou varováním před zabezpečovacím systémem. Atrapy bezpečnostních prvků nedokáží nahradit plnohodnotný zabezpečovací systém ale jsou jeho doplňkem. Dokonce dokáží zamezit nemalým škodám vzniklým při vniknutí pachatele do objektu. Využitím atrap bezpečnostních prvků snížíte zásadně riziko vykradení objektu nebo krádeží zboží ve vašem obchodě. 

Ochrana kanceláří a obchodů

Blikající maketa detektoru v kanceláři nebo v prostorách, kde dochází ke styku s veřejností, znejistí případného pachatele. Pachatel při obhlídce prostor před krádeží zjistí, že objekt je hlídán a svůj čin si rozmyslí. V kombinaci a plnohodnotným zabezpečovacím systémem lze v objektu s poměrně nízkými náklady navodit pocit rozsáhlého bezpečnostního systému, který je namontován ve všech místnostech.

Ochrana chat a chalup 

Atrapa venkovní sirény v kombinaci s výstražnou tabulkou dokáže snížit pravděpodobnost vykradení chaty nebo chalupy. Za cenu pouhých pár set korun odradíte nejednoho lapku a zlodějíčka od návštěvy vašeho letního domečku.

Výhody atrap a maket:

  • nízká pořizovací cena 
  • vysoká účinnost proti lapkům a zlodějíčkům 
  • není nutná instalace rozvodů a kabelů 
  • nízké nároky na montáž prvků 
  • zabránění prvotním škodám při vloupáníNaše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt