zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Atrapy bezpečnostních systémů arrow Atrapy bezpečnostních kamer
cat_camera.jpg

Atrapy bezpečnostních kamer

Atrapa bezpečnostní kamery je jedna z nejúčinnějších bezpečnostních prvků k zastrašení potenciálního pachatele trestného činu. A to jak násilného tak majetkového. Ze statistik jasně vyplývá několikanásobně nižší pravděpodobnost spáchání trestného činu v prostorách monitorovaných bezpečnostními kamerami. Atrapa bezpečnostní kamery je vzhledově nerozeznatelná od skutečné bezpečnostní kamery. Tvoří tak dojem střeženého objektu. 

Vnitřní atrapa bezpečnostní kamery

Atrapy vnitřních bezpečnostních kamer se nejčastěji používají v místech prodeje zboží. Dokáží tak navodit dojem sledování a zastrašit potenciální zloděje. Své místo naleznou také v místech styku zákazníka s obsluhou (pokladna, výdej zboží, přepážka úřadu). 

Venkovní atrapa bezpečnostní kamery

Atrapu venkovní bezpečnostní kamery lze montovat přímo do venkovního prostředí. Časté využití nalezne u vchodů a vjezdů do domu. Navodí tak dojem o kvalitním zabezpečovacím systému v domě. Často se využívá dvou kamer vzájemě sledujících jedna druhou. Tím se zamezuje napadení kamery z místa mimo její dohled. 

Kombinace s funkčním kamerovým systémem

Atrapy bezpečnostních kamer lze úspěšně kombinovat s funkčním kamerovým systémem. Atrapa bezpečnostní kamery na sebe svede pozornost případného narušitele. Skrytá kamera funkčního kamerového systému jej monitoruje z místa, které by pachatel nepředpokládal. Při vhodném rozmístění lze pachatele zaznamenat i v případě, že se snaží skrýt obličej před atrapou kamery.

Montáž atrapy bezpečnostní kamery

Namontovat atrapu bezpečnostní kamery je velmi jednoduché. Atrapa bezpečnostní kamery nepotřebuje žádný přívod elektrické energie. V případě atrapy bezpečnostní kamery s blikající LED je kamera napájena z baterie. Baterie se vkládá do držáku v kameře. Atrapu bezpečnostní kamery stačí pouze přišroubovat k podkladu a pomocí přiloženého kloubového držáku namířit na požadované místo. 
Naše nabídkaZabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt