zabezpečovací a požární technika
          bezpečnostní dveře a trezory
                    zabezpečení objektů a vozidel

O firmě arrow Atrapy bezpečnostních systémů
sec_warn.gif

Atrapy bezpečnostních systémů

Jednou ze základních součástí ochrany majetku je prevence kriminality. Tato prevence rozmístěním atrap bezpečnostních prvků zajišťuje ochranu majetku před většinou pachatelů a zlodějíčků prostou a jednoduchou cestou varováním před zabezpečovacím systémem. Atrapy bezpečnostních prvků nedokáží nahradit plnohodnotný zabezpečovací systém ale jsou jeho důležitým doplňkem i částečnou alternativou. Dokonce dokáží zamezit nemalým škodám vzniklým při vniknutí pachatele do objektu. Využitím atrap bezpečnostních prvků snížíte zásadně riziko vykradení objektu nebo krádeží zboží ve vašem obchodě.

Nedovolte zlodějům ani pomyslet na Váš majetek!

Výstražné bezpečnostní tabulky

Výstražné bezpečnostní tabulky Dostatečně označený majetek již z dálky upozorňující na instalovaný bezpečnostní systém nebo kamerový systém dokáže odradit nespočet zlodějíčků a vykradačů. V tu chvíli si ani jeden z nich není jist, zda cedule mluví pravdu nebo ne.

Makety bezpečnostních prvků

Makety bezpečnostních prvků V místech s větším pohybem osob se vyplatí instalovat různé makety bezpečnostních systémů. Dáte tím najevo, že objekt je kvalitně střežen a nikdo nepozná, že tomu tak ani nemusí být. Ukažte svému okolí, že se o svůj majetek dokážete postatrat a nenechávejte ho na pospas kriminálním živlům.

Atrapy bezpečnostních kamer

Atrapy bezpečnostních kamer Atrapa bezpečnostní kamery je jedna z nejúčinnějších bezpečnostních prvků k zastrašení potenciálního pachatele trestného činu. A to jak násilného tak majetkového. Ze statistik jasně vyplývá několikanásobně nižší pravděpodobnost spáchání trestného činu v prostorách monitorovaných bezpečnostními kamerami. 

Simulátory přítomnosti osob

Simulátory přítomnosti osob Většina pachatelů si před vlastní krádeží velmi dobře mapuje okolí a chování obyvatel domu. Velmi neradi riskují setkání při krádeži s majitelem bytu. Nejjednodušší způsob, jak se těmto lapkům bránit, je nedat jim najevo, že nejste doma. Nespoléhejte na obehrané triky s pověšeným prádlem a přečtěte si, jak se bránit.
Naše nabídka







Zabezpečovací zařízení       Poradna       Právní doložka       Mapa stránek       Kontakt